Ürün Takip
Arıza Sorgulama
Soyadınız : Takip No :
Soyadınızı ve arıza takip numaranızı yazarak sorgulama yapabilirsiniz...


Online Arıza Sorgulama
Arıza sorgulama formuna Soyadınızı ve TS ile başlayan servis numarasını girerek servisteki Ürünün durumunu anında sorgulayabilirsiniz.

SMS & WhatsApp Arıza Sorgulama
Cep telefonunuzun mesaj bölümüne TAKIP boşluk bırakarak TS ile başlayan Takip No yazıp,
0(505)142 0 567 nolu numaraya SMS gönderdiğinizde veya WhatsApp ile mesaj gönderdiğinizde ürününüzün servis durumu size en kısa sürede iletilecektir.

SMS & WhatsApp Ücret Onay
Arıza bedeli ile ilgili cep telefonunuza gönderilen mesajı, SMS veya WhatsApp ile EVET veya HAYIR yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TS ile başlayan Takip Numaranızı yazıp 0(505)142 0 567'ye gönderdiğiniz takdirde SMS Ücret Onay işleminiz tamamlanmış olacaktır.

SMS ücret Onayınızı cevapladıktan sonra belirtilen ücreti Online Ödeme Sistemi'ni kullanarak Kredi Kartınızla veya aşağıdaki Banka Hesap Numaralarımız'a Havale ile yapabilirsiniz.

Online Kredi Kartı ile Ödeme
Sorgulama neticesinde servisteki Ürününüzle ilgili belirtilen Ödeme tutarını Online Ödeme düğmesine basarak Kredi kartınızla ilave ücret ödemeden anında ve hızlı ödeyebilirsiniz. ödeme başarılı gerçekleşmesi durumunda ürünümüzle en kısa sürede işleme alınarak adresinize kargo ile ücretsiz gönderilecektir.

Online Ödeme Sistemi üzerinden ödeme yaparken karşılaştığınız her türlü; finansal sorun ile ilgili lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezimizle irtibata geçiniz.

Banka Havalesi ile Ödeme
Belirtilen ücreti Aşağıdaki banka Hesap Numaralarımızdan birisine açıklama bölümüne gönderen kişinin Adı Soyadı ile birlikte size bildirilen TS ile başlayan Ürün Takip Numarasını belirterek havale yapabilirsiniz. Havale Dekontunuzu tahsilat@anatech.com.tr mail adresimize, WhatsApp ile 0(505)142 0 567'ye veya 0(212) 692 0848 Nolu faksımıza gönderebilirsiniz. Tahsilatınızı hesaplarımızdan görüldükten sonra ilgili işlemler başlatılarak Ürününüz en kısa sürede adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir. 

Banka bilgilerimiz için TIKLAYINIZ..

0(505)142 0 567 sadece SMS ve WhatsApp mesajları alınmaktadır. Bu hattımız üzerinden gelen telefonlara cevap verilememektedir.

LiveZilla Live Chat Software

© ANATECH Dış Ticaret A.Ş., 2011 Tüm haklar saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.

Kullanım Şartları   Yasal Şartlar   Satış Sözleşmesi ve İade Şartları